Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Desenli Cerrahi Takım

Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldugumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır (Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece).Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra karışımı vardır.Kumaşın polyester hissi elleyi..
340,00TL
Likralı (Esnek) Desenli Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldugumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyuldugu Sürece) Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 li..
630,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:•Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.•Kumaş içeriği %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.•İnce Kumaştır. Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur...
570,00TL
SKU: 009 SKU: 009
Ultra Kalite (Esnek) Kırışmayan Kumaşının Özellikleri:Kırışmaz.Kumaşın polyester hissi elleyince daha fazladır (pamuğa göre). Bu sayede asla solmamaktadır. İçeriğindeki kaliteli polyester sayesinde asla terletmez.Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş o..
750,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Kumaş içerigi %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.İnce Kumaştır.Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur.&nbs..
300,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Desenli Cerrahi Takım Nedir?

Desenli cerrahi takımlar sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktor, hemşire, hasta bakıcı başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, alt ve üstten oluşan çeşitli desenlerde üretilen cerrahi takımlardır. İsteğe göre tek parça ya da takım şeklinde satın alabilirsiniz. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende, her renkte ve çeşitli desenlerde cerrahi takımlarımız web sitemizde bulunmaktadır. 

Desenli Cerrahi Takımların Özellikleri

Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilen Desenli Cerrahi Takımlarımız, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Web sitemizde 50’ye yakın desenli takımımız mevcuttur.   Desenli Cerrahi Takımlar kadın erkek için üretilmiş olup unisex modeldir. Her bedene uygun desenli cerrahi takım bulunmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar takımlarımız mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca Desenli Cerrahi Takımlarımız çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir. Modelleri yarasa kol olup, hareket kolaylığı sağlamaktadır. Cerrahi takımlar özel kumaşlarından dolayı çok hızlı kurumaktadır. Bütün takımlar dört mevsim kullanılabilir olup rahat bir yapıya sahiptir. Yüksek iş temposunda olan sağlık çalışanlarımız için esnek yapısı ve nefes alan kumaş özelliği sayesinde nemi ve teri emerek size gün boyu konfor sağlar.  Dokusu sayesinde kolay ütülenen Desenli Cerrahi Takımlar şıklık ve konforu size bir arada sunmaktadır. 

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz Desenli Cerrahi Takımlar karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. Kumaşın içeriğindeki polyester hissi pamuğa göre daha fazladır. Dr Mitra Likralı Esnek kumaş ince kumaştır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. 

Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Desenli Cerrahi Takımların karışımında  %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Hafiftir ve takımın içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle soluk renkler değildir. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Cerrahi Takımları 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir.  İki takım modeli de yarasa koldur. Daha esnek hareket etmenize katkı sağlar.

Desenli Cerrahi Takımlarımızın desen çeşitliliği oldukça fazladır. Web sitemizden ürünlerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilir kendiniz için uygun olan Desenli Cerrahi Takıma anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Desenli Cerrahi Takım Kumaşları

Terry Cotton kumaş; pamuk ve polyester karışımı bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %35 polyester %65 pamuk kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi Takımlarda kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Cerrahi takımların likralı olanı da mevcuttur. Biraz daha esnek bir yapıya sahiptir. Ve o da ince bir yapıya sahip olup dayanıklıdır. Cerrahi takımların yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Her hastane ve kurumda çalışan için uygundur. Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende her renkte ve desende modellerimiz mevcuttur. 

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.