Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Erkek Doktor Takımlar

Likralı (Esnek)  Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş olduğumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece) Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likr..
600,00TL
Alpaka(kalın) Kumaşının Özellikleri:Alpaka kumaştan üretilmektedir. Kalın kumaştır.Kumaş İçeriginde %75 polyester %25 viskon karışımını kullanmaktayız.Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir.Renkler soluk degildir.Rahat hareket etmek için oldukça uygundur.Yıkama Talimatı:Alpaka(Kalın) kumaş for..
580,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Erkek Doktor Takımları Nedir?

Erkek Doktor takımları sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktorlar başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, alt ve üstten oluşan takımlardır. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende ve çeşitli modellerde erkek doktor takımlarımız web sitemizde bulunmaktadır. 

Erkek Doktor Takımları Özellikleri

Tüm erkek doktorlar düşünülerek imal edilen erkek takımlarımız, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Her bedene uygun doktor takımımız bulunmaktadır. Doktor takımlarının doktor ve cerrahi gibi kullanım alanlarına göre üretimi yapılmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar takımlarımız mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca erkek doktor takımlarımız çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir. 

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz erkek doktor takımları karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz erkek doktor takımları karışımında ise %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Hafiftir ve takımın içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle soluk renkler değildir. Alpaka kumaştan üretilen erkek doktor takımlarda ise %75 polyester %25 viskon vardır. Alpaka kalın bir kumaş olduğu için kış ayları için daha kullanışlıdır. Rahat hareket etmek oldukça kolaydır. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Üniformalar 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir. Isıya karşı dayanıklı olan doktor üniformalarımız kırışık bir yapıya sahip değildir fakat ütüleyerek kullanabilirsiniz.

Erkek doktor takımlarında renk çeşitliliği vardır. Erkek Beyaz Yaka Yarasa Kol Model Alpaka Takım için; lacivert, saks mavisi, kırmızı, lila, koyu mor ve turuncu yaka renklerimiz bulunmaktadır. Lacivert Çift Yaka Yarasa Kol Model Takım (Terikaton Kumaş)’ın tek rengi bulunmaktadır.Web sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilir kendiniz için uygun olan erkek üniforma takımına anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Erkek Doktor Takımları Kumaşları

Terry Cotton kumaş; pamuk ve polyester karışımı bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %35 polyester %65 pamuk kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi Takımlarda kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Alpaka kumaşı, diğer kumaşlara göre daha kalın bir yapıya sahiptir. Alpaka kumaşın içeği %75 polyester ve %25 viskon karışımından oluşmaktadır. Dayanaklı bir erkek doktor takımı isteyenler için vazgeçilmez bir üniforma kumaşıdır. Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Erkek doktor takımlarının yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Takımların yaka kısımlarında her takım için farklı bir renk bulunmaktadır. Renk seçeneklerini inceleyerek, kendinize uygun gördüğünüz rengi seçebilirsiniz.  Her hastane ve kurumda çalışan erkek doktor çalışanlar için uygundur. Tüm erkek çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende ve çeşitli renk ve kumaşlarda modellerimiz mevcuttur.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.