Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Dr Greys ve Cerrahi Takım

Likralı (Esnek)  Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş olduğumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece) Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likr..
600,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:•Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.•Kumaş içeriği %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.•İnce Kumaştır. Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur...
570,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Kumaş içerigi %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.İnce Kumaştır.Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur.&nbs..
480,00TL
Alpaka(kalın) Kumaşının Özellikleri:Alpaka kumaştan üretilmektedir. Kalın kumaştır.Kumaş İçeriginde %75 polyester %25 viskon karışımını kullanmaktayız.Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir.Renkler soluk degildir.Rahat hareket etmek için oldukça uygundur.Yıkama Talimatı:Alpaka(Kalın) kumaş for..
550,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri: Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Kumaş içeriği %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz. İnce kumaştır.Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundu..
550,00TL
Alpaka(kalın) Kumaşının Özellikleri:Alpaka kumaştan üretilmektedir. Kalın kumaştır.Kumaş İçeriginde %75 polyester %25 viskon karışımını kullanmaktayız.Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir.Renkler soluk degildir.Rahat hareket etmek için oldukça uygundur.Yıkama Talimatı:Alpaka(Kalın) kumaş for..
580,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Kumaş içeriği %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.İnce Kumaştır. Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur.&nb..
530,00TL
Alpaka(kalın) Kumaşının Özellikleri:Alpaka kumaştan üretilmektedir. Kalın kumaştır.Kumaş İçeriğinde %75 polyester %25 viskon karışımını kullanmaktayız.Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir.Renkler soluk değildir.Rahat hareket etmek için oldukça uygundur.Yıkama Talimatı:Alpaka(Kalın) kumaş for..
550,00TL
Alpaka(kalın) Kumaşının Özellikleri:Alpaka kumaştan üretilmektedir. Kalın kumaştır.Kumaş İçeriginde %75 polyester %25 viskon karışımını kullanmaktayız.Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir.Renkler soluk degildir.Rahat hareket etmek için oldukça uygundur.Yıkama Talimatı:Alpaka(Kalın) kumaş önl..
550,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takım Nedir?

Kadın Dr Greys ve Cerrahi takımlar, kadın sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktor, hemşire, hasta bakıcı başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, alt ve üstten oluşan takımlardır. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende, her renkte ve çeşitli desenlerde kadın cerrahi takımlarımız web sitemizde bulunmaktadır. 

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların Özellikleri

Tüm kadın çalışanlar düşünülerek imal edilen Dr Greys ve Cerrahi Takımlarımız, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Cerrahi Takımlar kadın erkek için üretilmiş olup unisex modeldir. Her bedene uygun cerrahi takım bulunmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar takımlarımız mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca Dr Greys ve Cerrahi Takımlarımız çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir.

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımlar karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların karışımında ise %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Hafiftir ve takımın içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle so5luk renkler değildir. Bir diğer kullanılan kumaş olan Alpaka kumaş içeriğinde ise %75 polyester %25 viskon karışımı vardır. Bu kumaş kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Yine rahat ve canlı renkleri olan bir kumaştır. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Cerrahi Takımları 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir. Üç takım modeli de yarasa koldur. Daha esnek hareket etmenize katkı sağlar.

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların Renkleri

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımlarımızın renk çeşitliliği oldukça fazladır. Likralı Yarasa Kol Model Cerrahi Takım için ; turkuaz, petrol mavisi, füme, lacivert, saks mavisi, koyu mor, mürdüm, ameliyathane yeşili, beyaz, bordo, fuşya, avcı yeşili, lila, gri, kırmızı, siyah, sarı, leylak ve kiremit renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın Yarasa Kol Model Cerrahi Terry Cotton Takım için; küf yeşili, petrol yeşili, bordo, açık petrol yeşili, gri, haki yeşili, açık yeşil, füme, ameliyathane yeşili, koyu mor, lacivert, açık mavi, petrol mavisi, kırmızı, turkuaz, parlement mavisi, fıstık yeşili, benetton yeşili, pembe, fuşya, avcı yeşili, mürdüm, somon, turuncu, saks mavisi, mor ve nar çiçeği renklerimiz bulunmaktadır. Ayriyeten desenli kumaştan üretilenleri de mevcuttur. 
Kadın Yarasa Kol Model Cerrahi Alpaka Takım için; parlement mavisi, lacivert, petrol mavisi, saks mavisi, petrol yeşili, turkuaz, bordo, benetton yeşili, kırmızı ve fuşya renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın Beyaz Çift Yaka Yarasa Kol Alpaka Takım için; lacivert, saks mavisi, kırmızı, lila, koyu mor ve turuncu yakalı renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın V Yaka Takma Kol Terry Cotton Takım için; petrol yeşili, pembe, bordo, saks mavisi, petrol mavisi, kırmızı, benetton yeşili ve siyah renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın V Yaka Takma Kol Alpaka Takım için; benetton yeşili, kırmızı, petrol mavisi, saks mavisi ve siyah renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın Kruvaze Yaka Alpaka Takım için; lacivert, beyaz ve lacivert yakalı renklerimiz bulunmaktadır. 
Web sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilir kendiniz için uygun olan Cerrahi Takıma anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların Kumaşları

Terry Cotton kumaş; pamuk ve polyester karışımı bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %65 polyester %35 pamuk kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi Takımlarda kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Cerrahi takımların likralı olanı da mevcuttur. Biraz daha esnek bir yapıya sahiptir. Ve o da ince bir yapıya sahip olup dayanıklıdır. Alpaka ise diğer kumaşlara göre daha kalın bir yapıya sahiptir. Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Her hastane ve kurumda çalışan kadınlar için uygundur. Tüm kadın çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende her renkte modellerimiz mevcuttur. 

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.