Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Kadın Greys Modeli ve Cerrahi Yaka Takım Grubu

Ultra Kalite (Esnek) Kırışmayan Kumaşının Özellikleri:Kırışmayan kumaştır, ütü istemez.Alt ve Üst Ceplerde  Kırmızı renkte punteriz vardır.Hem sağlamlık hemde şık görünüm kazandırmaktadır.Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldu..
750,00TL
SKU: 009 SKU: 009
Ultra Kalite (Esnek) Kırışmayan Kumaşının Özellikleri:Kolay kolay kırışmaz.Alt ve Üst Ceplerde Fosfor yeşil renkte punteriz vardır.Hem sağlamlık hemde şık görünüm kazandırmaktadır.Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş olduğumuz DR MİTRA Likralı So..
700,00TL
SKU: 009 SKU: 009
Likralı Tesettür Takım (Soft Kumaş)Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş olduğumuz DR MİTRA Likralı Soft Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece) Kumaş İçeriginde %72 polyester- %27 pamuk- %1 likra karışımı vardır.Kumaşın dok..
700,00TL
SKU: 009 SKU: 009
Ultra Kalite (Esnek) Kırışmayan Kumaşının Özellikleri:Kırışmaz.Kumaşın polyester hissi elleyince daha fazladır (pamuğa göre). Bu sayede asla solmamaktadır. İçeriğindeki kaliteli polyester sayesinde asla terletmez.Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş o..
750,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takım Nedir?

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımlar, kadın sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktor, hemşire, hasta bakıcı başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, alt ve üstten oluşan takımlardır. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende, her renkte ve çeşitli desenlerde kadın cerrahi takımlarımız web sitemizde bulunmaktadır. 

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımların Özellikleri

Tüm kadın çalışanlar düşünülerek imal edilen Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımlarımız, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Cerrahi Yaka Takımlar kadın erkek için üretilmiş olup unisex modeldir. Her bedene uygun cerrahi takım bulunmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar takımlarımız mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımlarımız çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir.

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımlar karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımların karışımında ise %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Hafiftir ve takımın içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle soluk renkler değildir. Bir diğer kullanılan kumaş olan Alpaka kumaş içeriğinde ise %75 polyester %25 viskon karışımı vardır. Bu kumaş kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Yine rahat ve canlı renkleri olan bir kumaştır. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Cerrahi Takımları 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir.  Üç takım modeli de yarasa koldur. Daha esnek hareket etmenize katkı sağlar.

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımların Renkleri

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımlarımızın renk çeşitliliği oldukça fazladır. Likralı Yarasa Kol Model Cerrahi Takım için ; turkuaz, petrol mavisi, füme, lacivert, saks mavisi, koyu mor, mürdüm, ameliyathane yeşili, beyaz, bordo, fuşya, avcı yeşili, lila, gri, kırmızı, siyah, sarı, leylak ve kiremit renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın Yarasa Kol Model Cerrahi Terry Cotton Takım için; küf yeşili, petrol yeşili, bordo, açık petrol yeşili, gri, haki yeşili, açık yeşil, füme, ameliyathane yeşili, koyu mor, lacivert, açık mavi, petrol mavisi, kırmızı, turkuaz, parlement mavisi, fıstık yeşili, benetton yeşili, pembe, fuşya, avcı yeşili, mürdüm, somon, turuncu, saks mavisi, mor ve nar çiçeği renklerimiz bulunmaktadır. Ayriyeten desenli kumaştan üretilenleri de mevcuttur. 
Kadın Yarasa Kol Model Cerrahi Alpaka Takım için; parlement mavisi, lacivert, petrol mavisi, saks mavisi, petrol yeşili, turkuaz, bordo, benetton yeşili, kırmızı ve fuşya renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın Beyaz Çift Yaka Yarasa Kol Alpaka Takım için; lacivert, saks mavisi, kırmızı, lila, koyu mor ve turuncu yakalı renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın V Yaka Takma Kol Terry Cotton Takım için; petrol yeşili, pembe, bordo, saks mavisi, petrol mavisi, kırmızı, benetton yeşili ve siyah renklerimiz bulunmaktadır. 
Kadın V Yaka Takma Kol Alpaka Takım için; benetton yeşili, kırmızı, petrol mavisi, saks mavisi ve siyah renklerimiz bulunmaktadır. 
Web sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilir kendiniz için uygun olan Cerrahi Takıma anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Kadın Dr Greys ve Cerrahi Yaka Takımların Kumaşları

Terry Cotton kumaş; pamuk ve polyester karışımı bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %65 polyester %35 pamuk kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi Takımlarda kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Cerrahi takımların likralı olanı da mevcuttur. Biraz daha esnek bir yapıya sahiptir. Ve o da ince bir yapıya sahip olup dayanıklıdır. Alpaka ise diğer kumaşlara göre daha kalın bir yapıya sahiptir. Kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Kadın Dr Greys ve Cerrahi Takımların yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Her hastane ve kurumda çalışan kadınlar için uygundur. Tüm kadın çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende her renkte modellerimiz mevcuttur.

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.