Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Kart Askılığı

Ağaçkakan Woody Boyun (Kart) Askısı Nedir?Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışara..
40,00TL
Ananas Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir?Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak g..
40,00TL
Baykuş Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalış..
40,00TL
Avokado Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak ..
40,00TL
Beyaz Tansiyon Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çal..
40,00TL
Bugs Bunny Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışar..
40,00TL
Diş Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışara..
40,00TL
Doktor Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalış..
40,00TL
Garfield Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak geçi..
40,00TL
Harry Potter Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak ..
40,00TL
Hemşire Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak..
40,00TL
Kaktüs Desen Boyun (Kart) Askısı Nedir? Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak ..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)

Kart Askılığı Nedir?

Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kart askılığının üzerinde kişiye ait soy isim, soy isim, kişinin unvanı ve iletişim bilgileri gibi gerekli yazılar bulunur. Gününün büyük bölümünü hastanede çalışarak geçiren doktorlar, hemşireler ve diğer personellerin kullanması gereken bir üründür. Kart askılığının taşınmasının amacı hem kimliğini kaybetmeden üzerinde taşımak hem de kişiye ait isi, soy isim ya da unvanı konforlu bir şekilde göstermektir. Her tarzda kart askılığımız web sitemizde bulunmaktadır. İster sade bir tarzınız olsun, ister daha hareketli olsun birçok desende ve renkte kart askılığına sahip olabilirsiniz. Saten kumaştan ürettiğimiz kart askılıkları dayanıklıdır ve kullanım esnasında ya da sonrasında esneme yapmamaktadır. 

Kart Askılığı Özellikleri

Kart askılığı özelliklerinden bahsedecek olursak, kusursuz, dayanıklı ve taşıması kolay bir üründür. Şık görünümü ve rengarenk desenleri sayesinde kıyafetinize farklı bir tarz katar. Kart askılıklarının kalitesi üretici firmaya göre değişmektedir. Bizim ürettiğimiz kart askılıklarının kumaşları ve yapısı sizin için özel olarak en kaliteli şekilde yapılmıştır. Su geçirmez özelliğe sahip kart askılıklarımızın, saten kumaşı sayesinde sarkmayan bir yapısı vardır. Web sitemizden renk ve desen çeşitliliği oldukça fazla olan kart askılıklarını inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Dilersen birçok kart askılığı çeşidi satın alıp, o günkü modunuza göre olan kart askılığını takabilirsiniz. Kart Askılığı genellikle hastane okul, iş yeri ve fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. 

Kart Askılığı Çeşitliliği

Kart askılığı çeşitliliğimiz oldukça fazladır ve siz müşterilerimizin zevkleri düşünülerek birçok desende farklı üretimimiz mevcuttur. Zigzag desenli, Unicorn desenli, Twetty desenli, Tom Jerry desenli, Tavşan desenli, Taş Devri desenli, Tazmanya Canavarı desenli, Sünger Bob desenli,  Scooby Doo desenli, Silvester desenli, Pati desenli, Nota desenli, Mustafa Kemal Atatürk desenli, Kaktüs desenli, Harry Potter desenli, Baykuş desenli, Bugs Bunny desenli, Ananas desenli, Avokado desenli, Ağaçkakan Woddy desenli, Ay Yıldız Gezegen desenli, Tansiyon aleti desenli gibi desen çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Web sitemizi inceleyip kendi zevkinize uygun olan kart askılığını seçip, konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Yaka Kartı Nedir?

Yaka kartı çoğunlukla hastanelerde kullanılmakta olup, okul iş yeri ya da fuar gibi çalışma alanlarında da kullanılmaktadır. Yaka kartlarının renk ve desenleri hastane firmalarında hangi bölümde çalıştığınızı ve kimlik bilgilerini taşımaktadır. Bu sayede sizin çalışma mevkiinizi önünüz yaka kartından okunabilir. Yaka kartı hem kullanan için hem de karşısındaki kişi için kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde yaka kartlarını bazı firmalar çalıştıkları kurumun reklamını yapmak amacıyla da kullanabilmektedirler. Yaka kartı ile kart askılığını birbirine bağlayan çengel yapısındaki demir sayesinde yaka kartlığı ve kart askılığı birbirine sağlam bir şekilde tutunmaktadır. Yaka kartları genellikle kimlik kartı askısı olarak bilinmektedir. Fakat kullanımı sadece kimlik için değil, anahtar veya telefon gibi yanınızda sürekli bulundurduğunuz eşyalar için de kullanabilirsiniz. 

Kart Askılığı Kullanımı

Kart askılığı kolay kullanım yapısıyla, hafifliğiyle ve yıkandığında bozulmayan özelliğiyle size rahat bir kullanım sağlamaktadır. Rengarenk kart askılığı modellerimizle gün boyu şık olabilir, kendinizi iyi hissedebilir ve daha özgüvenli bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. İş hayatının yoruculuğunun yanında üzerinizde taşıdığınız rengarenk kart askılığı sizi biraz olsun mutlu etmek için iyi bir seçenektir. Çalışma arkadaşlarınıza da hediye edip bu mutluluğu ve özgüveni onlarla da paylaşabilirsiniz. Web sitemizden kendi tarzınıza uygun olan kart askılığını seçip sipariş verebilir, gerekirse bizimle iletişime geçerek bizden de yardım alabilirsiniz. Üründen memnun kalmamanız durumunda yine bizimle iletişime geçebilir, iadesini yapabilir ya da ürün değişikliği yapabilirsiniz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.