Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Likralı (Esnek) Takımlar

Likralı (Esnek) Takım Nedir?

Likralı (Esnek) Cerrahi Takımlar sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktor, hemşire, hasta bakıcı başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, alt ve üstten oluşan takımlardır. Ayriyeten desenli üstten oluşan takımlar da bulunmaktadır. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende, her renkte ve çeşitli desenlerde likralı cerrahi takımlarımız web sitemizde bulunmaktadır. 

Likralı Takımların Özellikleri

Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilen Likralı Cerrahi Takımlarımız, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Likralı Cerrahi Takımlar kadın erkek için üretilmiş olup unisex modeldir. Her bedene uygun likralı cerrahi takım bulunmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar takımlarımız mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca Likralı Cerrahi Takımlarımız çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir.

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz Cerrahi Takımlar karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Cerrahi Takımların karışımında ise %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Her iki kumaştaki takımlar hafiftir ve takımların içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle soluk renkler değildir. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Cerrahi Takımları 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir.  İki takım modeli de yarasa koldur. Daha esnek hareket etmenize katkı sağlar.

Likralı Cerrahi Takımlarımızın renk çeşitliliği oldukça fazladır. Likralı Yarasa Kol Model Cerrahi Takım için; turkuaz, petrol mavisi, füme, lacivert, saks mavisi, koyu mor, mürdüm, ameliyathane yeşili, beyaz, bordo, fuşya, avcı yeşili, lila, gri, kırmızı, siyah, sarı, leylak ve kiremit renklerimiz bulunmaktadır Ayriyeten Likralı Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Cerrahi Takımların desenli olanları da mevcuttur. İsteğinize göre takım olarak ya da tek üst şeklinde satın alabilirsiniz. Web sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilir, kendiniz için uygun olan Cerrahi Takıma anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Likralı Takımların Kumaşları

Likralı kumaş; pamuk, polyester ve likra karışımından oluşan bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %65 polyester %32 pamuk ve %3 likra kumaş karışımı kullanılmaktadır. Likralı (esnek) Terry cotton kumaş genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi Takımlarda kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Cerrahi takımların likralı olmayanları da mevcuttur. Ancak likralı takımlar biraz daha esnek bir yapıya sahiptir. Ve ince bir yapıya sahip olup dayanıklıdırlar. Likralı kumaşlar uzun ömürlü olup oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Bu sebeple uzun yıllar boyunca kullanmak için çok uygun bir kumaştır. Likralı cerrahi takımların yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Her hastane ve kurumda çalışan için uygundur. Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende her renkte ve desende modellerimiz mevcuttur. 

Stok: Var
Ultra Kalite (Esnek) Kırışmayan Kumaşının Özellikleri:Kırışmayan kumaştır, ütü istemez.Alt ve Üst Ceplerde  Kırmızı renkte punteriz vardır.Hem sağlamlık hemde şık görünüm kazandırmaktadır.Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldu..
370,00TL 360,00TL
Desenli Likralı(Esnek) Yarasakol Modeli Cerrahi takım ( Terikoton ince Kumaş) Desenli Likralı(Esnek) Yarasakol Modeli Cerrahi takım ( Terikoton ince Kumaş)
Çok Satan -21 %
Stok: Var
Likralı (Esnek) Desenli Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldugumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyuldugu Sürece) Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 li..
310,00TL 390,00TL
Desenli Likralı(Esnek) Yarasa Kol Modeli Cerrahi Tek Üst ( Terikoton ince Kumaş) Desenli Likralı(Esnek) Yarasa Kol Modeli Cerrahi Tek Üst ( Terikoton ince Kumaş)
Çok Satan -18 %
Stok: Var
Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldugumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır (Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece).Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra karışımı vardır.Kumaşın polyester hissi elleyi..
165,00TL 200,00TL
Stok: Var
Likralı (Esnek)  Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş olduğumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır(Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece) Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likr..
299,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)