Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Kadın Sabo Terlik

Dr Mitra Sabo TerlikLamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.Ahşap görünümlü sabo terlikler yandan dikişlidir. Yan dikişi sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı, çok rahat ürün..
620,00TL
Dr. Mitra Sabo Terlik-Lamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.-Ultra Hafif DR MİTRA sabo çok hafiftir. Çok rahattır. Ekstra hafifliği sayesinde ayaklarınızı dinlendirir.-Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı,..
550,00TL
Dr Mitra Sabo Terlik-Lamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.-Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı, çok rahat üründür.Kadın Sabo Terlik   Kadın Sabo Terlik, ayağın yapısına en uygun olan ortopedik ..
470,00TL
Dr Mitra Sabo TerlikLamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.Ultra Hafif DR MİTRA sabo çok hafif ve rahattır. Ekstra hafifliği sayesinde ayaklarınızı dinlendirir.Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı, çok raha..
680,00TL
Dr Mitra Traktör Taban Sabo TerlikLamineli deriden üretilmiştir.%100 deri degildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.Traktör Tabanlı sabo terlikler yandan dikişlidir. Yan dikişi sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacagı, ..
540,00TL
Dr Mitra Sabo Terlik-Lamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.-Ahşap görünümlü sabo terlikler yandan dikişlidir. Yan dikişi sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.-Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı, çok rahat ü..
500,00TL
Dr Mitra Sabo Terlik-Lamineli deriden üretilmiştir.%100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü, gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.-Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacağı, çok rahat üründür.-Topuk boyu 5.5 cm'dir.Kadın Sabo Terlik   Kadın Sabo Terlik, ayağın yapısına ..
550,00TL
Dr Mitra Sabo TerlikLamineli deriden üretilmiştir.%100 deri degildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir.Ortopediktir, ayakta kalanların çok memnun kalacagı, çok rahat üründür...
580,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kadın Sabo Terlik

Kadın Sabo Terlik, ayağın yapısına en uygun olan ortopedik bir terliktir. Ayak sağlığı için vazgeçilmez bir terlik olan Sabo; uzun süre ayakta kalmak zorunda kalan sağlık çalışanları, fazla yürümek zorunda kalanlar ve ayriyeten ayak sağlığı konusunda sıkıntı yaşayıp rahat etmek isteyen kadınlar için en konforlu terlik yapısına sahiptir. Kadın Sabo terliği kullananların gün içerisinde ayaklarının konforlu olması için ve ayakta kaldıkları süre boyunca yorgunluklarını minimuma indirmesi için terliğin tabanında özel bir yapı bulunur. Ortopedik olarak adlandırılan bu terlik ayağın altındaki zayıf noktaları, kasları ve sinirleri yumuşatarak ağrıları engeller ve kullanıcıların gün boyu konforunu sağlamayı amaçlar. Kadın erkek fark etmeksizin kullanılan Sabo terlik hijyen açısından da çok tercih edilip, neredeyse tüm hastane ve sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır. Tüm hastane koşullarına da uyum sağlayan Sabo terlik alt malzemesi sayesinde fayansta ve ıslak zeminde kesinlikle kaymaz. Terliğin yüzeyindeki hava aldıran delikleri sayesinde, ayakta terleme ve koku yapmaz. 

Kadın Sabo Terlik ve Özellikleri 

Kadın Sabo terlik; konforlu olmasından, ayak sağlığına olumlu etki etmesinden dolayı çok tercih edilen ortopedik, önü kapalı arkası açık bir terliktir. Önünün kapalı olması estetiklik, arkasının açık olması rahatlık sağlar. Terliğin hafif yapısı sayesinde gün boyu ayakta hiçbir ağırlık yapmaz ve ayağı ağartmaz. Sabo terliklerinin diğer özelliklerinden biri de ön kısmının geniş olmasıdır. Bu sayede ayak parmakları sıkışmaz ve ayak rahat eder. Birçok ayak rahatsızlığından dolayı doktorlar tarafından bile tavsiye edilip reçetelerine yazdıkları bir terliktir. Kadın Sabo terliklerinin üst kısmında terlemeyi önleyen havalandırma delikleri vardır. Ayrıca giyip çıkarması kolay olduğundan, acil bir durumda kolayca giyilebilir. Sabo terlikler kaymaz, kaydırmaz bir yapıya sahiptir. Böylece zemini ıslanabilecek işlerde çalışan ustalar, şefler ve temizlik görevlileri tereddüt etmeden kullanabilir. 
Kadın için ürettiğimiz Sabo Terlik modelleri; Klasik Delikli Sabo Terlik 35- 40 numara, Air-Max Sabo Terlik, 35-41 numara aralığındadır ve topuk boyu 5.5 cm’dir. Ultra Hafif Sabo Terlik, 36-40 numara olup, ekstra hafifliği sayesinde ayaklarınızı dinlendirir.  Topuk Dikeni Epin Terlik  35-43 numara aralığındadır. Topuk dikeni olan kadınlar için özel yapılmıştır. Ayağın basılan yerleri serttir. Sadece topuğunda ortopedik pet vardır. Lastikli Ultra Hafif Sabo Terlik 36-40 numara, Lastikli Tahta Görünümlü Tahta Sabo Terlik ve Ahşap Görünümlü Sabo Terlik 35-40 numara aralığında bulunmaktadır. Kadın Sabo Terliklerimiz lamineli deriden üretilmiş olup %100 deri değildir. Malzeme kalitesi ve ömrü gerçek deriye göre daha yüksek kalitededir. 
Kadın Sabo Terlik Kullanım Alanları
Kadın Sabo terliklerin kullanım alanları genellikle uzun tempoda iş yapan çalışanlar, uzun nöbet geceleri geçiren sağlıkçılardır. Fakat Sabo terliğin kullanım alanı daha geniştir. Adım desteği olan ortopedik bir terlik olduğundan dolayı basış konforunu arttırarak ayağı destekler. Bu özellik sayesinde de adım atma kolaylığı sağlayarak omurga yapısını da korumuş olacaktır. Kadın Sabo terliğin ayağın anatomik yapısına uygun çukur şeklinde topuk tabanı vardır. Ayak tabanı bu çukurun içine oturarak konforu üst düzeye çıkarır. Ayağın anatomisine uygun olarak hazırlanmış Sabo terlik, sıcak mevsimlerde ayağın hava almasını sağlayarak yürüyüş kalitesini yükselttiği için plaj ve tatil yerlerinde terlik veya sandalet olarak da kullanılmaktadır. Giyip çıkarması kolay olduğu için birçok kadın sağlık çalışanı tarafından tercih edilmektedir. 

Sabo Terlik

Sabo terlik yaklaşık olarak 50 yıldır ülkemizde üretilmektedir. Üretildiği günden beri sağlık çalışanları başta olmak üzere, uzun süre ayakta kalmak zorunda olan çalışanlar, ayağında sağlık sorunu olanlar ve ayak konforuna düşkün olanlar için vazgeçilmez bir ürün olmuştur. İlk üretildiği dönemlerde sadece birkaç renk olarak piyasaya sunulmuştu. Fakat günümüzde Sabo terlik birçok renkte ve desende üretilip, müşterilerin kendi tarzlarına ve beğenilerine göre istediği modeli seçmesine olanak sağlanmıştır. Sabo terlik modellerini birçok mağazada, internette bulabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden bize danışarak kendiniz için en iyi ve en uygun modele sahip olabilirsiniz.  Konforunun yanı sıra çeşitli renklerde ve desenlerde ürettiğimiz Sabo terlikleriyle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yürümenin bu kadar kolay ve konforlu olduğunu hissetmek için web sitemizi ziyaret edip kendinize uygun bir modeli beğenerek sipariş verebilirsiniz. Ayağınıza uygun modeli bulmakta zorlanırsanız danışmanlık hizmetimizden yararlanarak yardım alabilirsiniz.


HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.