Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Desenli Tek Üstler

Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Üretmiş oldugumuz DR MİTRA Likralı Desenli Kumaşlar Asla Solmamaktadır (Yıkama Talimatına Uyulduğu Sürece).Kumaş İçeriginde %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra karışımı vardır.Kumaşın polyester hissi elleyi..
340,00TL
Terry Cotton Kumaşının Özellikleri:Unisex Kesimdir. Beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz.Kumaş içerigi %65 polyester %35 pamuk karışımı Terry cotton kumaşı tercih etmekteyiz.İnce Kumaştır.Yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat yaz-kış uygundur.&nbs..
300,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Desenli Tek Üst Nedir?

Desenli tek üst sağlık personellerimiz için üretilen cerrahi amaçlı kullanılan tekstil ürünleridir. Doktorlar ve hemşireler başta olmak üzere sağlık sektöründe kullanılan esnek yapılı, terletmeyen kumaştan yapılmış, çok kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan, sadece üstten oluşan çeşitli desenlerde üretilen cerrahi kıyafetlerdir.  İsteğe göre takım şeklinde satın alabilirsiniz. Tarzına ve şıklığına önem veren sağlık çalışanlarımız için her bedende, her renkte ve çeşitli desenlerde cerrahi desenli üstlerimiz web sitemizde bulunmaktadır. 

Desenli Tek Üst Özellikleri

Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilen Desenli Tek Üstlerimiz, Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedir. Web sitemizde 50’ye yakın desenli takımımız mevcuttur.   Desenli Cerrahi Üstler kadın erkek için üretilmiş olup unisex modeldir. Her bedene uygun desenli cerrahi üst bulunmaktadır. 36 bedenden başlayıp 56 bedene kadar tek üstlerimiz mevcuttur. Dilerseniz beden tablosundan beden hesaplamanızı basitçe kilo boy yazarak yapabilirsiniz. Ürünlerde belirtilen yıkama talimatlarına uyulduğu sürece üretmiş olduğumuz kumaşlar asla solmamaktadır. Ayrıca Desenli Cerrahi Üstlerimiz çok hafiftir ve hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Kumaşların dokusu yumuşak ve üst kalitededir. Modelleri yarasa kol olup, hareket kolaylığı sağlamaktadır. Cerrahi üstler özel kumaşlarından dolayı çok hızlı kurumaktadır. Bütün takımlar dört mevsim kullanılabilir olup rahat bir yapıya sahiptir. Yüksek iş temposunda olan sağlık çalışanlarımız için esnek yapısı ve nefes alan kumaş özelliği sayesinde nemi ve teri emerek size gün boyu konfor sağlar.  Dokusu sayesinde kolay ütülenen Desenli Cerrahi Üstler şıklık ve konforu size bir arada sunmaktadır. 

Likralı (esnek) kumaştan ürettiğimiz Desenli Cerrahi Üstler karışımında %65 polyester- %32 pamuk- %3 likra vardır. Kumaşın içeriğindeki polyester hissi pamuğa göre daha fazladır. Dr Mitra Likralı Esnek kumaş ince kumaştır. İnce ve hafif yapısından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için de uygundur. Hava alan yapısıyla ve ince oluşuyla gün boyu terlemenizi minimuma indirir. 

Terry Cotton kumaştan ürettiğimiz Desenli Cerrahi Üstlerin karışımında %65 polyester %35 pamuk vardır. Yine ince bir kumaştır ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kullanımı kış ayları için de uygundur. Hafiftir ve takımın içinde hareket etmek oldukça kolaydır. Renkler canlıdır. Kesinlikle soluk renkler değildir. Belirtilen yıkama talimatlarına uymak gereklidir. Cerrahi Üstleri 40 derecede çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir. Kesinlikle beyazlatıcı ve ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Elde yıkamamanız ve kuru temizlemeye vermemeniz gerekir.  İki takım modeli de yarasa koldur. Daha esnek hareket etmenize katkı sağlar.

Desenli Tek Üstlerimizin desen çeşitliliği oldukça fazladır. Web sitemizden ürünlerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilir kendiniz için uygun olan Desenli Cerrahi Üste anında sahip olabilirsiniz. Ürünü, beklentinizi karşılamadığı takdirde sebep göstermeksizin bizimle iletişime geçerek değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

Desenli Tek Üst Kumaşları

Terry Cotton kumaş; pamuk ve polyester karışımı bir kumaştır. Medikal alanda genellikle %65 polyester %35 pamuk kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı hastane olan Cerrahi kıyafetlerde kullanılan bir kumaştır. İnce bir yapıya sahiptir, terletmez fakat ince olmasına rağmen kolay deforme de olmaz. Dayanıklı bir kumaştır. Cerrahi üstlerin likralı olanı da mevcuttur. Biraz daha esnek bir yapıya sahiptir. Ve o da ince bir yapıya sahip olup dayanıklıdır. Cerrahi üstlerin yaka kısımları v şeklinde olup, kumaş özelliği sayesinde terletme oranları düşüktür. Her hastane ve kurumda çalışan için uygundur. Tüm çalışanlar düşünülerek imal edilip her bedende her renkte ve desende modellerimiz mevcuttur. 

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.